Vše začalo snem oživit chátrající historický komplex - bývalou plicní léčebnu postavenou v roce 1917. 
Tento zajímavý a dominantní architektonický komplex, zapomenutý časem, jsme se rozhodli proměnit v místo, kde budou chtít lidé nejen žít, ale budou si život užívat díky nádhernému wellness bazénu, saun, masáží i dobrého jídla ve stylové restauraci.
Abychom navázali na tradici, rozhodli jsme se také obnovit některé z původních léčebných procedur a to se zaměřením na dýchací ústrojí pro děti a mládež.
Taktéž se chceme věnovat celkové očitě a regeneraci těla a dále i pohybovému ústrojí formou fyzioterapie a masáží.
Zároveň jsme se ale snažili, aby se nezpomnělo na historický odkaz tohoto místa s ambicí lidem vracet zdraví a radost ze života, proto bychom chtěli v nově vzniklých prostorách citlivě instalovat expozice a fotografie odkazující na historii léčebny.

Byla to výzva plná úskalí, avšak naše odhodlání nás dovedlo až do této fáze, kdy máme jasnou představu o tom, jak bude projekt vypadat.

Naší misí je poskytnout mimořádné zážitky a pohodlí, které přesahují běžné bydlení či ubytování. 
Jak jsme se dostali k tomuto bodu?
Příběh naší firmy je příběhem vášně, vize a odkazu, který chceme sdílet.
Zakladatel projektu i další členové realizačního týmu mají k lokalitě Jesenicka osobní a rodinné vazby.

Ve spolupráci s architekty, projektanky a dalšími stavebními specialisty jsme po pečlivém stavebním průzkumu vytvořili projekt a vizi, jak tento úkol uchopit.
Většina  původních objektů byla bohužel v tak havarijním stavu, že jsme museli  přistoupit k jejich sanaci. 
V hlavní budově jsme podnikli nákladné zajišťovací práce, tak aby budova dále nechátrala, ale i zde bude nutná rozsáhlá rekonstrukce.
Projekt se tedy nakonec skládá z rekonstruované hlavní budovy se střešní nadstavbou, nově vybudované apartmánové části a přístavby ordinační, bazénové a lázeňské části. Milovníci koupání pak jistě ocení celoroční koupání ve vnitřním bazénu, přes léto také v bazénu venkovním.
Výsledkem je kombinace apartmánů pro stálé bydlení, hotelových apartmánů, restauračních provozů, ordinací, bazénů a lázeňského provozu.
Nemalou pozornost jsme věnovali začlenění komplexu do krajiny s navazujícím parkem, spoustou zeleně a vodních prvků. Řešili jsme i  bohatě osázené zelené střechy a terasy.

Naše apartmány jsou více než jen ubytováním - jsou spojením původní architektury a moderního designu. S plochou 35 000 m²,  135 apartmány a 150 parkovacími místy nabízíme prostor, který je promyšleně navržen pro pohodlí a soudobý životní styl.

Co nás bude činit skutečně unikátními, je naše restaurace a spa. 
Nejenže budeme nabízet vynikající gastronomické zážitky, ale také jedinečné spa služby s léčebnými procedurami, které byly kdysi součástí léčebny.
Díky tomu budou moci návštěvníci i stálí obyvatelé prožít úplnou regeneraci těla i ducha.

Našim cílem je přivézt do města nejen nové rezidenty, ale také vytvořit několik desítek pracovních příležitostí pro ty současné. 
Chceme dát Městu Albrechtice další punc originality a výjimečnosti nejen v rámci regionu.
Nabízíme platformu, která kombinuje historické kouzlo s nejmodernějšími službami. Jste-li člověkem, který ocení jedinečnost, kvalitu a historii, pak jsou ZARY Apartments určeny právě Vám.
Přáli bychom si, aby se naše společné snažení stalo ve finále krokem do místa, kde se historie snoubí s moderní architekturou, a kde každý detail byl navržen s myšlenkou na vaše pohodlí a spokojenost.

Věříme, že ZARY Apartments nejsou jen naším snem, ale stanou se domovem a místem pro ty, kteří chtějí prožít něco výjimečného.

Budeme se zde snažit, ze všech našich sil,  lidem vytvořit nový životní styl.